Survivor All Star’da üçüncü eleme adayı belli oldu! Dokunulmazlık oyunu nefes kesti

Survivor All Star’da Batuhan, konseyde en fazla adı yazılarak aday olmasına şaşırmadığını ifade etti. Ogeday takımı hakkında değerlendirmede bulundu. Özgür, bazı yarışmacıların düellodan korktuğunu söyleyerek sitem etti. Aleyna, Merve’nin istemediği oyunlarda sakat numarası yaptığını iddia etti. 11-11’e gelerek bayrak yarışına giden dokunulmazlık oyunu nefes kesti. Üçüncü eleme adayı belli oldu. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

‘SURVIVOR’IN DÜELLOLARINDA REKORA DOĞRU KOŞACAKMIŞIM GİBİ GELİYOR’

Batuhan Karacakaya, takımı tarafından ikinci eleme adayı gösterilmesi sonrası şaşırmadığını ifade etti. Batuhan, “Tam da tahmin ettiğim gibi. Mavi takım yine geleneğini bozmadı. İkinci oyunu yine kaybettik, sonra üçüncü oyunu kazanmak için motivasyonlar… Bıçak kemiğe üçüncüde dayanıyor zaten genelde. Potadayız yine sıkıntı yok. Ben buraya zaten yedekten geldim, buraya hiç hazırlanmadan geldim. Şantiyeden çıktım, burada buldum kendimi. Bütün düellolara girmeyi göze alarak geldim. Yedekten gelen adam yazıyor genelde. Bu haftayı geçsem bir de hızlı elemeler başlayacak. Ben artık Survivor’ın düellolarında rekora doğru koşcakmışım gibi geliyor” dedi.

OGEDAY’DAN TAKIM DEĞERLENDİRMESİ

Ogeday Girişken takımı hakkında değerlendirmede bulundu. Ogeday, “Çok alakasız yerlerde bazen 3 sayı alıyorum. Benim 3 sayı aldığım yerde mesela Seda ablaların eli tutmuyor. Seda ablaların eli tuttuğu yerde benim elim tutmuyor. Böyle tam anlamıyla birbirimizi destekleyeceğimiz günler olmuyor” diye konuştu.

ÖZGÜR SİTEM ETTİ

Özgür, bazı yarışmacıların düellolara girmekten çekinmesini eleştirdi. Özgür, “Bu zihniyetten çıkması lazım insanların. Survivor burası. Survivor’ı dibine kadar yaşamadıktan sonra ne anlamı var? Düelloya girmedikten sonra ne anlamı var? Ben de 4 defa girdim. Kusura bakmayın 50 yaşında giriyoruz, savaşıyoruz, çıkıyoruz. Hızlıyım demeyi biliyorsunuz, dördüncü, üçüncü defa geldim demeyi biliyorsunuz. Bir köşede beni görmesinler diye bölye durmayın.” ifadelerini kullandı.

‘DURUMLARA GÖRE ŞEKİL ALAN İNSANLAR GÖRÜYORUM’

Aleyna Kalaycıoğlu, “Önceden Merve’nin sürekli rahatsızlanmasını ‘El Clasico’ demem, yine Merve’ye bir şeyler oldu dememi çok büyük sorun haline getiren Nagihan ve Nefise vardı. Şu anda barakada konuştuğumuzda onlar da buna inanıyor. O zaman Merve’yle birlikte olmak istedikleri için beni karşına almayı tercih etmişlerdi. Olaylara ve insanlara baktığımda, durumlara göre şekil alan insanlar görüyorum. Merve bütün çamur oyunlarında, hep bir rahatsızlık geçirmiş gibi yapıyor. Merve’ye sürekli bir şey oluyor. Merak ediyorum bu hafta istemediği parkur gelince nasıl davranacak.” dedi.

DOKUNULMAZLIK MAVİ TAKIM’IN

Dokunulmazlık oyunda kıran kırana geçti. Kırmızı takım geriden gelerek skoru 11-11’e getirdi. Bayrak yarışında Batuhan’ın iyi atışlarıyla Mavi takım dokunulmazlığı kazandı. Takım ödül olarak pizza yedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x