Honor Magic 6 Ultimate Android tarafında hodri meydan diyor; bu fiyata, böyle özellikler

Çin’de düzenlenen bir etkinlikte Honor, yeni teknolojik harikalarını tanıttı. Bu etkinliğin en çok dikkat çeken ürünü Honor Magic 6 Ultimate Edition oldu. Cihaz, Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile güçlendirilmiş ve bu, ona olağanüstü bir performans kazandırıyor. 16 GB RAM ve seçenek olarak sunulan 512 GB veya 1 TB depolama alanı ile donatılan bu telefon, piyasadaki rakipleriyle rahatlıkla yarışabilir durumda.

6.8 inç büyüklüğündeki ekranı 2800×1280 çözünürlüğe ve 120Hz yenileme hızına sahip LTPO OLED panel ile donatılmış. Cihazın kamerası ise gerçekten etkileyici. “Süper dinamik kartal gözü kamera” adı verilen bu özellik, SLR kameralarla yarışacak düzeyde. H9800 (Howell OV50K) modeli ana kameraya sahip bu sistem, 1/1.3″ sensör boyutu, 15EV geniş dinamik aralık, F1.4-2.0 değişken diyafram ve optik görüntü sabitleyici özellikleri sunuyor.

Honor Magic 6 Ultimate Android tarafında hodri meydan diyor; bu fiyata, böyle özellikler

1200 noktalı lazer radar dizi odaklama sistemi ve otonom sürüş teknolojisinden esinlenilmiş gelişmiş mobil telefon görüntüleme sistemi sayesinde, telefon yüksek hızlı hareketleri bile SLR kalitesinde yakalayabiliyor. LOFIC görüntü sensörü, yüksek dinamik aralıklı fotoğraf ve video sahnelerini, karmaşık ışık koşullarında bile mükemmel bir şekilde işleyebiliyor.

8.9mm kalınlığında ve 227g ağırlığında olan telefon, 5600mAh kapasiteli büyük bir bataryaya sahip ve 80W kablolu, 66W kablosuz şarj desteği sunuyor. Ayrıca IP68 su ve toz direncine sahip olan telefon, çift yönlü uydu iletişimi gibi benzersiz bir özelliği de bünyesinde barındırıyor. Siyah ve mor olmak üzere iki çarpıcı renk seçeneği ile gelen cihaz, tasarımıyla da göz dolduruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x